WRACAMY NA SUMMONER’S RIFT!

TOGETHER ESPORTS POWRACA NA SUMMONER’S RIFT Z NOWYM SKŁADEM

Wraz z zawiązaniem współpracy z nowym składem, po kilku miesiącach przerwy Together Esports wraca do rozgrywek w League of Legends. Barwy zespołu reprezentować będą Bartosz „Sater” Szabliński, Bartosz „Baton” Wick, Kamil „Chosii” Chosa, Dominik „Zamulek” Biela oraz Michał „Willthescout” Hałacz.

Od zakończenia walki o Ultraligę organizacja skupiła się na rozwoju swoich dywizji w Counter Strike: Global Offensive, SimRacing, FIFA20 oraz Fortnite’a, jednak projekt League of Legends był w tle kontynuowany koncertując się na doborze składu, który mógłby zapewnić Together szanse na walkę w Polskiej Lidze Esportowej.

Kamil „Chudy” Chudzik – Team Manager League of Legends

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mamy szansę zagrać w Polskiej Lidze Esportowej i mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć założone cele. Zbudowaliśmy skład z niedocenianych, lecz utalentowanych graczy na polskiej scenie League of Legends i jestem przekonany, że mamy potencjał na to aby powalczyć w PLE. Przed nami spotkania z drużynami, które mają wyrobioną markę i będą stawiane w roli faworytów, lecz Together Esports lubi zaskakiwać i tym razem również mamy zamiar namieszać. W takim składzie personalnym jesteśmy w stanie to zrobić.”

Dominik „Zamulek” Biela – ADC, Dywizja League of Legends Together Esports

„Dołączenie do Together wiążę z ogromnymi nadziejami. Do zespołu trafiłem po tym jak skontaktował się ze mną Sater, który wcześniej już z organizacją współpracował i zapewnił mnie, że ta ekipa może pomóc mi, a ja ekipie wejść na wyższy poziom. Co do indywidualnych umiejętności pozostałych członków projektu nigdy nie miałem wątpliwości, a z czasem pojawiło się dodatkowo spoiwo w postaci bardzo dobrej atmosfery. Pozytywne nastawienie wszystkich graczy jest kluczowe i dzięki niemu nie czuję presji czy stresu, lecz chęć dawania z siebie wszystkiego co najlepsze i wygrywania. Mój debiut w Ultralidze nie był zbyt udany, więc mam coś wspólnego z TGE. To sprawia, że każda strona ma motywację by ciężko pracować nad tym, żeby w ramach Polskiej Ligi Esportowej pokazać się jak najlepiej.”

Wszystkie informacje dotyczące przyszłych zmagań dostępne będą na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *