WKRACZAMY NA WIRTUALNE MURAWY

Pojawienie się na e-sportowej mapie Polski było dla Together Esports ważnym momentem i teraz nadszedł czas, aby tę pozycję umocnić. Otwierając się na kolejne wyzwania i nowe grupy sympatyków e-sportu, oficjalnie ogłaszamy utworzenie Together Esports: Dywizja FIF-y.

Po raz pierwszy na wirtualną murawę aren FIFA 20 organizacja wejdzie za sprawą składu, który zapewnia stabilność dzięki doświadczonym zawodnikom oraz zapał i ekscytację wschodzących talentów. W przeszłości drużyna występowała pod szyldem Vex.Esport oraz dała się poznać kibicom elektronicznego futbolu jako Golassso Esport.

Sebastian “mrowa1991” Mrowca, kapitan zespołu:

„Od nowego sezonu nasza drużyna reprezentować będzie barwy Together Esports – ekipy znanej ze sceny CS:GO czy LoL-a. Rozpoczynamy tę współpracę widząc, że FIFA i Wirtualne Kluby małymi kroczkami chcą gonić najbardziej rozwinięte tytuły e-sportowe. Wierzymy, że łącząc siły z organizacją, w której widzimy potencjał i ambicje na zmianę polskiej sceny sportów elektronicznych, będziemy mogli lepiej się rozwijać zarówno w aspekcie sportowym jak i całej otoczki social-marketingowej”

Maksymilian Pawłowski, współwłaściciel organizacji:

„Liczę na to, że dywizja Fify przyniesie nam nie tylko wyniki, ale i emocje spotykane na prawdziwych stadionach. Wspólnie opracowujemy plan działania na najbliższy sezon i mogę otwarcie powiedzieć, że jest na co czekać. Jako iż drużyna, której kibicuję, Arsenal, nie dostarcza mi ostatnio zbyt wielu powodów do uśmiechu, moją osobistą misją jest zrobienie wszystkiego, żeby przynajmniej wirtualna piłka w wykonaniu Together Esports dawała powody do otwierania szampana.”

Oficjalnie chcielibyśmy również ogłosić udział w Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów, której start planowany jest na październik. Zarówno w tych rozgrywkach jak i wszelkich innych przedsięwzięciach skład FIF-y Together Esports prezentuje się następująco:

Sebastian “mrowa1991” Mrowca (kapitan), Kacper “Gruby00Esport” Nowak, Tomasz “PL_Vario” Gierczak, Maciej “Macio_1984” Jedynak, Robert “Robertos0803” Białecki, Dawid “Volis95_PL”  Żok, Paweł “RekinEk91” Sławińsk, Kamil “Kroki1” Mazurek, Jakub “CubanaXD” Godlewski, Paweł “Coreq93” Kozłowski, Kamil “kamil_M4-maestro” Michniewicz, Sebastian “sebb89PL” Skupień, Marcin “Alagher_PL” Nowacki, Michał “MiarkoS” Miarka, Adam “Woszczuthcrew” Woszczak, Łukasz “Gauczi” Gałan, Daniel “lgilu_89” Sarna, Artur “ArcziP23” Piekarczyk, Filip “FilipFilip77” Juszkiewicz, Rafał “sQubany_96” Zawisza, Mariusz “Rogman1987” Rogacki.

 

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *