FEED

Official website of the organization Together Esports

| Counter Strike: Global Offensive |

| Let’s create, develop and enjoy esports together |

Together Esports
Together Esports
Oglądaliście wczoraj nasze poczynania? Wybraliście Simracing czy Fife?

U nas stabilnie 🧐
Together Esports
Together Esports
Nowy rok, nowy sezon, te same ambicje!
W tym sezonie razem z Kamil “Manux” Putoń barwy Together reprezentować będą Rafał "Szołtys" Szołtysek oraz Wojciech "Kimiz Bobrowicz". Zapraszamy na inauguracyjny wyścig o godzinie 21:40!

Oprócz ryku silników i palonych opon, macie okazje obejrzeć mecz naszej dywizji FIFY w Lidze Mistrzów na Grow uP eSports o godzinie 22:30.
Kibicujcie razem z nami! Link do transmisji w komentarzu.
Together Esports
Together Esports
TOGETHER ESPORTS NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ Republic of Simracers x Polska Liga Esportowa Sezon 4!

Nasi kierowcy fenomenalną postawą podczas ostatniego wyścigu w sezonie na torze Road Atlanta przyklepali drużynowe mistrzostwo w rozgrywkach dla TGE, zajmując następujące miejsca:

1️⃣ Kamil “Manux” Putoń
2️⃣ Łukasz “pimpeek” Sokół

Panowie, dziękujemy i gratulujemy. Jesteście wybitni!
Together Esports
Together Esports
Wracamy do Was po krótkiej przerwie! Już za moment rozpocznie się ostatni wyścig w ramach Republic of Simracers Season 4 GTE powered by Polska Liga Esportowa

Do wyścigu podchodzimy z następujących pozycji:
🔥Drużynowo - 1
🏎Kamil Putoń - 2
🏎Łukasz Sokół - 3
🏎Jakub Piaścik - 10

Trzymajcie kciuki za dobre wyniki i oglądajcie naszych kierowców w akcji! Link oczywiście w sekcji komentarzy.
Together Esports
Together Esports
Gotowi na wielkie powitanie przez rodzinę przy wigilijnym stole słowami: "o proszę, patrzcie kto to od komputera w końcu odszedł"?

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego najlepszego. Radosnego czasu z najbliższymi, pogody ducha, spełnienia marzeń, udanych prezentów i jak najwięcej uśmiechu nie tylko w ten magiczny czas, lecz przez cały rok.

Mamy nadzieję, że w liście do św. Mikołaja uwzględniliście prośbę dobrą formę dla wszystkich dywizji Together w 2020 roku...

Wesołych Świąt!
Together Esports
Together Esports
Wyjazdowiczom, fanatykom, niedzielnym kibicom, obserwatorom, degustatorom e-sportu... Wszystkim naszym fanom pragniemy z całego serduszka podziękować za wsparcie przez cały rok!

Dziękujemy za obecność, miłe słowa, doping, walki o dobre imię rodzinki w komentarzach pod transmisjami i pełną kulturę.

Jesteście dla nas najważniejsi! Łączy nas Together. Liczymy na kontynuację wspólnych przygód na dobre i na lepsze w 2020!