TOGETHER ESPORTS WKRACZA NA POLSKĄ SCENĘ LEAGUE OF LEGENDS

Stawiając czoła nowym wyzwaniom oraz wyznaczając sobie kolejne cele, Together Esports oficjalnie formuje swoją pierwszą dywizję w grze League of Legends.


Z ogromnym entuzjazmem ogłaszamy, że wraz z dniem 14 lipca, z zespołu Katastrofa Awionetki dołączają do nas:

  • Szymon “Rektiv” Rybka
  • Bartek “Sater” Szabliński
  • Jakub “kubYD” Grobelny
  • Patryk “Kermys” Wojewódzki
  • Paweł “Crykee” Stępień

Szeregi organizacji wzmocni również Team Manager – Sebastian “Juvenis” Winowski oraz opiekun projektu – Kamil “Chudy” Chudzik.

Małymi kroczkami nie sposób pokonać przepaści, dlatego postanowiliśmy zrobić ogromny krok w stronę lepszego jutra, kontraktując zawodników z umiejętnościami, doświadczeniem, a przede wszystkim rządzą rozwoju oraz głodem zwycięstw.

Kamil “Chudy” Chudzik – General Manager z ramienia TogetherEsports, nadzorujący projekt od pierwszych szkiców, wypowiedział się w kilku słowach o nowo powstałej formacji:

            „Pracowaliśmy nad nim kilka miesięcy i dziś z uśmiechem na ustach możemy patrzeć na jego finalny efekt. Nasze cele na najbliższe miesiące są jasne - przejść przez otwarte kwalifikacje, znaleźć się w turnieju promocyjnym, aby ostatecznie wywalczyć miejsce na następny sezon Ultraligi.”

Patryk “Kermys” Wojewódzki, który będzie dzierżył w drużynie rolę kapitana, również podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nowego przedsięwzięcia:

            „Złapała nas organizacja, która przedstawiła ciekawe warunki współpracy, które oczywiście zaakceptowaliśmy. Niezmiernie się cieszę, że będę mógł pracować w gronie fantastycznych ludzi jak i graczy. Nasz triumf nadchodzi, czuję to. Ja i moi chłopcy zrobimy wielkie rzeczy, Together!”

Wybrane osiągnięcia i poprzednie drużyny;

  • Bartek “Sater” Szabliński

Avia Deceptor (Awans poprzez relegacje do Ultraligi sezon 1)

  • Patryk “Kermys” Wojewódzki

–  Pride (3 Miejsce MP 2019 Spring)

Delta Five (baraże Ultraliga sezon 2)

  • Szymon “Rektiv” Rybka

Piast Gliwice Esports (Ultraliga sezon 0)

Pride ( Ultraliga Sezon 1)

  • Paweł “Crykee” Stępień

Politechnika Wrocławska (3 miejsce na University Esports Masters 2018 i 2019)

Esport Aacademy (Ultraliga sezon 1)

  • Jakub “kubYD” Grobelny

AVEZ (rozgrywał 3 kolejki w Ultralidze sezon 2

Wspólne działania zaczynamy natychmiastowo! Już dzisiaj wyruszamy w bój o awans do Ultraligi. Trzymajcie kciuki za Together Esports: League of Legends, bądźcie na bieżąco z naszą stroną oraz profilami na portalach społecznościowych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *