O nas

 
Twórzmy, rozwijajmy i bawmy się e-sportem razem – taka jest podstawowa idea organizacji Together Esports. Chcemy wspólnie z fanami kreować środowisko sportów elektronicznych takie jakie sami sobie je wyobrażą. Otwarte na rozmowę, współpracę i edukację.
 
Wierzymy, że to właśnie fani e-sportu są jego sensem. Nie chcemy aby był on rozrywką tylko dla nich lecz także od nich. Nie widzimy fanów jako odbiorców lecz jako współtwórców. Nie śledzących lecz wyznaczających kierunek. Oprócz zapewniania emocji oraz rozrywki pragniemy dzielić się doświadczeniami i korzystać z porad, mówić i słuchać, wygrywać i wyciągać wnioski z potknięć. Zwyciężać i podnosić się razem.
 
Naszą wizją jest tworzenie organizacji nieredukującej się do czysto sportowych aspektów tej dyscypliny. Mamy zamiar oprzeć naszą wyjątkowość na wyjściu poza obramowanie monitora ograniczającego postrzeganie e-sportu do samej rozgrywki. Wierzymy w wagę społecznej odpowiedzialności biznesu, którą chcemy nieść na barkach integrując się ze społecznością, dając ludziom szansę poznania idei e-sportu, która nadal jest stosunkowo młodym zjawiskiem oraz pokazania jak funkcjonuje od wewnątrz. Być na wyciągnięcie ręki każdej osoby, która chciałaby dołożyć swoją cegiełkę do budowy świata sportów elektronicznych i zbierać w tej dziedzinie doświadczenie. Nie chcemy być tylko jakościowi w rozgrywkach lecz również wartościowi dla społeczeństwa.
Przyjemność płynąca z mechaniki oraz grafiki gry czy poziomu rywalizacji jest ważnym czynnikiem wpływającym na sukces e-sportu jednak staramy się spojrzeć na fenomen tego zjawiska z szerszej perspektywy. Potrzeba przynależności do społeczności oraz tworzenia jej, identyfikowania się z pewnym zbiorowym tworem i jego wartościami, bycia częścią wspólnoty o której z dumą można powiedzieć „My” – to są czynniki, przez które sport stał się najważniejszą z nieważnych rzeczy na świecie i na adaptacji tych właśnie aspektów sportu konwencjonalnego w elektronicznym Together Esports ma zamiar zbudować swoją tożsamość.

Osiągnięcia:
 
Counter Strike Global Offensive:
I miejsce – Złocieniec Game Festival by Actina 2019
I miejsce – ESEA POLAND OPEN – Sezon 31
I miejsce – Turniej REDefined Polska – Sierpień 2019
Awans do Polskiej Ligi Esportowej – Dywizji Mistrzowskiej Jesień 2019
 
League of Legends:
Awans do turnieju promocyjnego – Ultraliga S3
 
FIFA 20 11v11:
Awans do TopLigi – PLE
 
Nazwa organu prowadzącego:
Project Together

Forma prawna:
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nazwa pełna:
PROJECT TOGETHER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000807930
NIP 6941690885
REGON 384606156