OFICJALNIE: TOGETHER ESPORTS OTWIERA DYWIZJĘ SIMRACING.

OFICJALNIE: TOGETHER ESPORTS OTWIERA DYWIZJĘ SIMRACING.

W poszukiwaniu nowych wyzwań i form rozrywki nie zdejmujemy nogi z gazu. Together Esports zostaje poszerzone o dywizję SimRacing, w której skład wchodzą Łukasz “pimpeek” Sokół, Kamil “Manux” Putoń oraz Kuba “Piast” Piaścik.

Kierowcy będą reprezentować barwy organizacji w rozgrywkach Republic of Simracers Season 4 GTE powered by Polska Liga Esportowa, w których aktualnie drużynowo zajmują pozycję lidera oraz w Acleague – XIV sezon – Grand Theft Endurance by ACLeague.

Maksymilian Pawłowski, współwłaściciel organizacji:

Cieszę się, że na przestrzeni kilku tygodni organizacja może ogłosić nowy skład w CS:GO oraz debiutanckie ekipy w FIFA20 i właśnie teraz w SimRacing. Staramy się działać coraz więcej, coraz lepiej i coraz szybciej, czego efektem jest wejście w elektroniczne wyścigi. Nie chcemy opierać się na samych najbardziej popularnych grach i poszukujemy potencjału oraz emocji poza głównym nurtem. To właśnie znaleźliśmy w SimRacingu oraz w naszym nowym zespole. Zespole mającym werwę, profesjonalne podejście, zaangażowanie, wielkie chęci oraz prędkość.

Dostrzegamy, że najbardziej pełen entuzjazmu oraz najbardziej radosny e-sport objawia się właśnie w tych mniej znanych, względnie niszowych tytułach. Mamy nadzieję, że cała ta dyscyplina, a przede wszystkim Łukasz, Kamil i Kuba zrobią wielki krok do przodu i damy z siebie wszystko, żeby im w tym pomóc i być częścią ich rozwoju.

Łukasz “pimpeek” Sokół, kierowca:

Dołączenie do TGE przyszło zupełnie niespodziewanie i bez żadnej zapowiedzi. Do tej pory jazda czysto dla zabawy zmieni się znacząco gdy w podświadomości będzie krążyła myśl o reprezentowaniu e-sportowej drużyny, która zebrała wokół siebie liczną grupę obserwatorów. Z pewnością jest to wielkie osobiste wyróżnienie, zarówno dla mnie jak i dla kolegów z zespołu, że z tak licznej grupy polskich Simracerów, założyciele TGE zwrócili się właśnie do nas. Z naszej strony mogę zapewnić, że już od pierwszej rundy na której na naszym samochodzie będzie widniało logo naszej wirtualnej rodziny, będziemy robić co w naszej mocy, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony przed kibicami oraz właścicielami teamu.

Kamil “Manux” Putoń, kierowca:

Na wstępie dziękuję za wyróżnienie. Myślę, że każdy wirtualny kierowca chciałby reprezentować tak znaną i docenianą organizację jaką jest Together Esports. Propozycja stworzenia nowej dywizji simracingowej spłynęła znienacka, ale nie musiałem długo się zastanawiać. Jazda w oficjalnej drużynie na pewno pomoże w pełni cieszyć się ze zwycięstw w wyścigach, ale będzie także  wsparciem w trudniejszych momentach na torze. Cieszę się, że razem z Together Esports będziemy pokazywać SimRacing w najlepszym jego wydaniu i umacniać jego coraz bardziej znaczącą pozycję w międzynarodowym e-sporcie.  Ze swojej strony mogę zapewnić, że dołożę wszelkich starań aby setki godzin treningów przekuć w czystą, uczciwą i solidną jazdę, która będzie cieszyła oko kibiców na transmisjach i budziła podziw i uznanie u konkurentów.

Przyszłe informacje dotyczące dywizji oraz transmisji wyścigów na kanałach social media organizacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *