O NAS

Przestań siedzieć i nic nie robić! Dostosuj wszystko tu i teraz mając platin! Nie czekaj drugiego!

TOGETHER ESPORTS - O NAS

Twórzmy, rozwijajmy i bawmy się e-sportem razem – taka jest podstawowa idea organizacji Together Esports. Chcemy wspólnie z fanami kreować środowisko sportów elektronicznych takie jakie sami sobie je wyobrażą. Otwarte na rozmowę, współpracę i edukację.
Wierzymy, że to właśnie fani e-sportu są jego sensem. Nie chcemy aby był on rozrywką tylko dla nich lecz także od nich. Nie widzimy fanów jako odbiorców lecz jako współtwórców. Nie śledzących lecz wyznaczających kierunek. Oprócz zapewniania emocji oraz rozrywki pragniemy dzielić się doświadczeniami i korzystać z porad, mówić i słuchać, wygrywać i wyciągać wnioski z potknięć. Zwyciężać i podnosić się razem.
Naszą wizją jest tworzenie organizacji nieredukującej się do czysto sportowych aspektów tej dyscypliny. Mamy zamiar oprzeć naszą wyjątkowość na wyjściu poza obramowanie monitora ograniczającego postrzeganie e-sportu do samej rozgrywki. Wierzymy w wagę społecznej odpowiedzialności biznesu, którą chcemy nieść na barkach integrując się ze społecznością, dając ludziom szansę poznania idei e-sportu, która nadal jest stosunkowo młodym zjawiskiem oraz pokazania jak funkcjonuje od wewnątrz. Być na wyciągnięcie ręki każdej osoby, która chciałaby dołożyć swoją cegiełkę do budowy świata sportów elektronicznych i zbierać w tej dziedzinie doświadczenie. Nie chcemy być tylko jakościowi w rozgrywkach lecz również wartościowi dla społeczeństwa.
Przyjemność płynąca z mechaniki oraz grafiki gry czy poziomu rywalizacji jest ważnym czynnikiem wpływającym na sukces e-sportu jednak staramy się spojrzeć na fenomen tego zjawiska z szerszej perspektywy. Potrzeba przynależności do społeczności oraz tworzenia jej, identyfikowania się z pewnym zbiorowym tworem i jego wartościami, bycia częścią wspólnoty o której z dumą można powiedzieć „My” – to są czynniki, przez które sport stał się najważniejszą z nieważnych rzeczy na świecie i na adaptacji tych właśnie aspektów sportu konwencjonalnego w elektronicznym Together Esports ma zamiar zbudować swoją tożsamość.
Przewiń do góry